پرسپولیس علیه پرسپولیس، خود زنی در جنوب مانع اصلی هت تریک برانکو!

به گزارش وبلاگ کابینت، بازیکنان سابق پرسپولیس برابر شاگردان برانکو قرار می گیرند تا یکی از به یاد ماندنی ترین تقابل های تاریخ فوتبال ایران شکل بگیرد.

پرسپولیس علیه پرسپولیس، خود زنی در جنوب مانع اصلی هت تریک برانکو!

به گزارش ، تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز پنج شنبه در حالی میزبان پرسپولیس است که در این تیم، تعداد بازیکنانی که سابقه بازی در پرسپولیس را دارند کم نیست.

نوری؛ گلزنی در دربی با بازوبند کاپیتانی

محمد نوری 5 سال برای پرسپولیس بازی کرد و در سال های انتهای حضورش در این تیم، بازوبند کاپیتانی سرخپوشان را نیز به بازو بست. هافبک طراحِ این روز های تیم فوتبال پارس جنوبی بار ها بهترین خاطره خود در پرسپولیس را گلزنی در دربی 79 عنوان کرده و در طول دوران حضورش در این تیم، 27 بار گلزنی کرد. حالا او در حساس ترین بازی فصل برای سرخپوشان روبروی تیم سابق خود قرار می گیرد.

احمدی؛ کسب جام حذفی با پرسپولیس

رحمان احمدی در لیگ دهم به جمع شاگردان علی دایی سرمربی آن روز های پرسپولیس اضافه شد. احمدی وقتی به پرسپولیس اضافه شد که این تیم سال ها از نبود یک دروازه بان رنج می برد و باید برای رسیدن به ترکیب اصلی با علیرضا حقیقی رقابت می کرد. رحمان احمدی و علیرضا حقیقی هر کدام به تناوب در دروازه پرسپولیس قرار دریافتد و هیچ یک گلر اول سرخپوشان نشدند. هر چند که حضور احمدی در پرسپولیس بیش از یک سال طول نکشید، اما او به همراه پرسپولیس در آن سال قهرمان جام حذفی شد. احمدی در خصوص این بازی گفت: حاضر نیستیم شرافت مان را از دست دهیم.

سیف اللهی؛ معرفی به فوتبال با لباس قرمز

روح الله سیف اللهی با حضور در تیم های پایه پرسپولیس به سطح اول فوتبال رسید و توانست به لیست بزرگسالان پرسپولیس در لیگ یازدهم اضافه شود. اما هیچ گاه به ترکیب اصلی راه پیدا نکرد و آن سال فقط در 5 بازی برای سرخپوشان انجام داد و در نهایت با انتها یافتن لیگ راهی داماش گیلان شد. سیف اللهی از پرسپولیس جدا شد و در این سال ها 2 مرتبه توانست به تیم سابق خود گلزنی کند. یک بار با پیراهن سیاه جامگان در مشهد و یک بار نیز بازی رفت امسال پرسپولیس و پارس جنوبی در ورزشگاه آزادی. اما هیچ گاه بعد از گلزنی خوشحالی نکرد.

نقی زاده؛ خروج از پرسپولیس برای اثبات توانایی

میثم نقی زاده نیز از بازیکنانی است که سابقه پوشیدن پیراهن سرخپوشان پایتخت را دارد. او در لیگ دوازدهم یکی از بازیکنان تیم کهکشانی پرسپولیس بود. او در آن سال با رضا حقیقی و مهرداد کفشگری برای قرار دریافت در ترکیب اصلی سرخپوشان رقابت می کرد. اما پرسپولیس در آن سال عنوانی بهتر از ششمی به دست نیاورد تا هافبک مرندی پرسپولیس راهی گسترش فولاد تبریز شود. نقی زاده که قبل از آمدن محمد نوری کاپیتان اول پارس جنوبی بود حالا در آخرین بازی از هفته سی ام لیگ مقابل پرسپولیس، تیم سابق خود قرار میگیرد.

تارتار؛ دوئل با پرسپولیس و تکیه به مکتب پروین

مهدی تارتار از اواخر دهه 70 تا اوایل دهه 80 برای پرسپولیس بازی کرد و سال 89 به عنوان یکی از اعضای کادر فنی روی نیمکت تیم پایتخت نشست. تارتار در این سال ها چندین بار به عنوان سرمربی تیم های مختلف مقابل پرسپولیس قرار گرفته و حالا در یکی از سخت ترین روز های زندگی ورزشی خود برابر پرسپولیس حاضر می شود. اما او همه فشار ها را از روی دوشش برداشت و گفت: برای این بازی وجدانم آسوده است چرا که هجمه ها و توهین ها تاثیری در روند تیمم مقابل پرسسپولیس ندارد. تارتار خود را از مکتب پروین می داند و می گوید شرافتم را به هیچ چیز نمی فروشم.

عذرخواهی لیدر تیم فوتبال پارس جنوبی از هواداران پرسپولیس

شکایت باشگاه پرسپولیس از عاملان نشراکاذیب و تهدید کنندگان هواداران

تارتار: 6 ماه است دریافتی نداشتیم / در پارس نمی مانم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرسپولیس علیه پرسپولیس، خود زنی در جنوب مانع اصلی هت تریک برانکو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس علیه پرسپولیس، خود زنی در جنوب مانع اصلی هت تریک برانکو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید