پروین: فردوسی پور را دوست دارم اما نباید خودش را قربانی حمایت از برخی ها کند، پرسپولیس با این روند قهرمان لیگ می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عادل فردوسی پور و برنامه اش را دوست دارم، اما قبلاً هم گفته ام که او نباید قربانی حمایت از یکسری افراد گردد.

پروین: فردوسی پور را دوست دارم اما نباید خودش را قربانی حمایت از برخی ها کند، پرسپولیس با این روند قهرمان لیگ می گردد

به گزارش وبلاگ کابینت، علی پروین درباره شرایط این فصل تیم ها در لیگ برتر گفت: با این بازی ها و عملکردی که تیم ها داشته اند، پرسپولیس را تیم بهتر، کامل تر و هماهنگ تری دیدم که اگر این روند را ادامه دهد و تیم های مدعی دیگر هم همین گونه باشند، قطعاً پرسپولیس قهرمان لیگ می گردد. در این شرایط آن چیزی که می تواند معادلات را به هم بزند، شرایط مالی تیم و حواشی است.

وی اضافه نمود: پرسپولیسی ها باید مراقب باشند که دچار حاشیه نشوند. سوای این، مسائل مالی خیلی مهم است و بروز مشکل و بحران مالی می تواند روی عملکرد فنی تیم ها اثر بگذارد. نمونه اش همین پدیده که پنج شش بازیکن را هم از دست داده، اما با درایت و کوشش یحیی گل محمدی و شاگردانش صدر جدول است. همین یحیی که شاگرد خودمان بوده و خیلی قبولش دارم چند شب قبل دردودل می کرد و از شرایط مالی و اینکه شاگردانش تمرکز ندارند، گلایه داشت و می گفت با این وضعیت دچار مشکل می شویم. البته امیدوارم با حمایت مسئولان شهر مشهد و استان خراسان مشکل پدیده هم حل گردد. کلاً سال جاری خیلی از تیم ها کمتر و بیشتر مشکل مالی دارند و اگر پرسپولیس دچار مشکل مالی و حاشیه نگردد و این روند را ادامه دهد، قهرمان لیگ می گردد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد اشتباهات داوری توضیح داد: درباره مسائل داوری یک کلام بگویم. مشکل داوری همیشه هست. همه تیم ها از این اشتباهات نفع می برند و ضرر هم می نماید و اینکه بخواهیم داوری و جادوگر و این چیزها را ربط به عملکرد کلی یک تیم دهیم، بهانه جویی است.

پروین در خصوص اظهاراتی که درباره برنامه 90 نموده بود نیز گفت: از ما گذشته که درباره یک موضوع یا فردی هر روز یک مدل حرف بزنیم. شاید از حرف های من درباره فردوسی پور برداشت درست نشده است. کلاً من همیشه گفتم که صدا و صداقت عادل را دوست دارم و آنقدر هم دوستش دارم که عادل صدایش می کنم، نه فردوسی پور. عادل خدایی به فوتبال خدمت نموده و جلوی خیلی چیزها را گرفته و خیلی چیزها که خیلی ها نمی گویند و به آن اهمیت نمی دهند را گفته و حل نموده و یک جورهایی چراغ قرمز فوتبال ماست. الان خدایی خیلی مراقب کار و حرف های شان هستند و می ترسند و حساب می برند که 90 بدون ملاحظه دست شان را رو کند.

وی ادامه داد: این چیزهای عادل و مهم تر از همه سلامت او خیلی خوب است، اما من همیشه یک نقدی هم به عادل و 90 داشته ام و آن اینکه سعی نکند آدم ها را به خاطر جنجالی شدن برنامه روبه روی هم قرار دهد و دوم اینکه نباید خودش را قربانی حمایت از برخی افراد کند. اینکه عادل بخواهد از یکی فقط حمایت کند و نقاط منفی کارش را نبیند و یا خیلی کم به آن بپردازد و طبق سلیقه اش دنبال یک جریانی باشد، خوب نیست. اینها را به خودش هم گفته ام، ولی کلاً همیشه گفتم و باز هم می گویم که هم قبولش دارم و هم دوستش دارم. او هم باید قدر این اعتماد مردم و اهالی فوتبال را بداند و خدایی هم می داند و خیلی مراقب است که خرابش نکنند، ولی نباید خودش را خرج این و آن کند و به خاطر حمایت کردن از برخی ها که قبول شان دارد، یکسری چیزها را نگوید.

پیشکسوت تیم پرسپولیس اعلام کرد: من خیلی شفاف نظرم را قبلاً گفتم و الان هم می گویم. امیدوارم که این برنامه 90 که مردم آن را دوست دارند حمایت گردد و بتواند روز به روز هم مردم را راضی تر نگه دارد. الان 90 بلندگوی فوتبال ایران است و این صندلی را 90 و عادل همین جوری به دست نیاورده اند و بابت آن هزینه داده اند و مردم و رسانه ها حمایت نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پروین: فردوسی پور را دوست دارم اما نباید خودش را قربانی حمایت از برخی ها کند، پرسپولیس با این روند قهرمان لیگ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروین: فردوسی پور را دوست دارم اما نباید خودش را قربانی حمایت از برخی ها کند، پرسپولیس با این روند قهرمان لیگ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید