پوگبا: اسلام به من آرامش داد و باعث تغییر من شد

به گزارش وبلاگ کابینت، مسلمان شدن باعث ایجاد تغییر در من شد و باعث شد تا چیزهایی را در زندگی درک کنم. حدس می زنم که از دورن به آرامش بیشتری رسیده ام. در واقع تغییر خوبی در زندگی من بود.

پوگبا: اسلام به من آرامش داد و باعث تغییر من شد

پوگبا: اسلام به من آرامش داد و باعث تغییر من شد

پل پوگبا در گفت وگو با نشریه تایمز انگلیس درباره مسلمان بودنش گفت: مسلمان بودن برای من همه چیز است و به خاطر همین شکرگذار همه چیز هستم. مسلمان شدن باعث ایجاد تغییر در من شد و باعث شد تا چیزهایی را در زندگی درک کنم. حدس می زنم که از دورن به آرامش بیشتری رسیده ام. در واقع تغییر خوبی در زندگی من بود چون من مسلمان به جهان نیامدم، حتی با وجود اینکه مادرم مسلمان بود. من اینطور بزرگ شده ام که به همه احترام بگذارم.

وی در تکمیل صحبت هایش اظهار داشت: اسلام تصویری نیست که همه آن را می بینند، منظورم تروریسم است. چیزی که ما در رسانه های می بینیم متفاوت از جنبه واقعی اسلام است. دین اسلام زیبا است و اگر آن را بشناسید به این موضوع پی خواهید برد. هر کسی که با اسلام در ارتباط است، چنین حسی را تجربه نموده است. من دوستان مسلمان زیادی دارم و همواره با هم صحبت می کنیم. من سئوالات زیادی از خودم در خصوص مسائل مختلف می پرسم و سپس آغاز به تحقیق در خصوص آنها می کنم. یکبار با دوستام نماز جماعت خواندم و حس متفاوتی به من دست داد و باید بگویم که واقعاً حس خوبی از این کار داشتم.

هافبک فرانسوی منچستریونایتد توضیح داد: به عنوان یک مسلمان باید هر روز پنج نوبت نماز بخوانید و این جز اصول دین اسلام است. هدف از نماز خواندن هم طلب بخشش از خدا و شکرگذاری بابت چیزهایی است که خداوند به ما داده است، از جمله سلامتی.

پوگبا در سرانجام اظهار داشت: این زندگی در واقع آزمونی برای ما است، درست مثل همین حالا که کنار شما - خبرنکار تایمز - نشسته ام، حتی برای شما که مسلمان نیستید و یک انسان معمولی هستید. ما رابطه انسانی با یکدیگر داریم و به یکدیگر احترام می گذاریم، حالا فرقی نمی کند که شما چه دین و چه رنگ پوستی دارید. اسلام اینطور است.

منبع: ایران ورزشی

به "پوگبا: اسلام به من آرامش داد و باعث تغییر من شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوگبا: اسلام به من آرامش داد و باعث تغییر من شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید