چوب لای چرخ واحدهای تولیدی نگذارید

به گزارش وبلاگ کابینت، نبی هزار جریبی ظهر پنجشنبه در آیین گرامیداشت استاندارد اظهار کرد: در این اوضاع مالی باید بر دستان تولیدکنندگان بوسه زد آن ها مسائل زیادی در واحدهای تولیدی دارند.

چوب لای چرخ واحدهای تولیدی نگذارید

وی با بیان این که باید از تولیدنمایندگان حمایت کرد، اضافه کرد: در همین چند روز اخیر تعدادی از صاحبان واحدهای تولیدی در مورد مشکلاتی که با اداره اقتصاد و دارایی داشتند به من مراجعه کردند.

هزارجریبی ادامه داد: مشکل دیگر کشور صادارت است به جای این که سیستم های دولتی حامی بخش خصوصی باشند، سد راه آن ها هستند.

وی رانت خواری را معضل بزرگ جامعه برشمرد و گفت: عده ای در حوزه اقتصادی رانت خواری می نمایند و کارهای خرد و حاشیه ای را به پیمانکار می سپارند که این اصلاً پسندیده نیست.

هزارجریبی بیان نمود: بعضی چوب لای چرخ دخانیات گذاشتند و در سه سال آن را با هزار و 200 میلیارد تومان واگذار کردند در حالی که در آن موقع بیش از سه هزار میلیارد تومان برآورد قیمت شده بود.

وی با بیان این که 90 درصد واگذاری ها به بخش خصوصی ایراد دارد، گفت: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب می خواستیم عدالت اجتماعی داشته باشیم اما اکنون فساد بر سیستم اقتصادی بیداد می نماید در حالی که مردم با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند.

هزارجریبی اعلام نمود: بیکاری بیداد می نماید و مردم هر روزه به ما مراجعه می نمایند، آیا آمارهای ارائه شده در مورد اشتغال درست است؟

منبع: خبرگزاری مهر

به "چوب لای چرخ واحدهای تولیدی نگذارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چوب لای چرخ واحدهای تولیدی نگذارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید