کاهش 22 درصدی مصرف بنزین در منطقه ارومیه

به گزارش وبلاگ کابینت، خبرنگاران/آذربایجان غربی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از کاهش 22درصدی مصرف بنزین از زمان اجرای طرح سهمیه بندی در منطقه ارومیه خبرداد.

کاهش 22 درصدی مصرف بنزین در منطقه ارومیه

احمد مجرد در گفت و گو با وبلاگ کابینت با اشاره به اجرای طرح سهمیه بندی بنزین و درصد تغییرات مصرف سوخت مذکور در منطقه ارومیه اضافه نمود: مصرف بنزین قبل از اجرای طرح سهمیه بندی در منطقه ارومیه رشد 12درصدی داشته که پس از اجرای طرح مذکور این میزان به 12 درصد کاهش یافته و در مجموع از زمان اجرای طرح 22 درصد در مصرف بنزین کاهش گزارش شده است.

وی در خصوص مصرف سی ان جی نیز در این منطقه شرح داد: پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، مصرف سی ان جی در منطقه 25 درصد رشد داشته است.

مجرد با بیان اینکه در سطح منطقه ارومیه بالغ بر 80 هزار خودرو در طول شبانه روز سوخت رسانی می شود، یادآورشد: از این تعداد 73 هزار خودرو بنزین سوز و مابقی نفتگاز سوز هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به اینکه در حال حاضر 126 جایگاه سوخت در منطقه ارومیه فعال است، اظهار کرد: 3 جایگاه جدید (2 مورد در خوی و یک مورد در ارومیه) با سرمایه گذاری 12 میلیارد تومان در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاهش 22 درصدی مصرف بنزین در منطقه ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 22 درصدی مصرف بنزین در منطقه ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید