کشف بیش از 22 میلیون ماسک و دستکش در تهران

به گزارش وبلاگ کابینت، جانشین فرماندهی انتظامی تهران عظیم از کشف بیش از 22 میلیون ماسک و دستکش از آغاز سال جدید و دستگیری 258 نفر در پایتخت اطلاع داد.

کشف بیش از 22 میلیون ماسک و دستکش در تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ کابینت، سردار حمید هداوند با اشاره به اینکه پلیس در حوزه مقابله با ویروس کرونا فعالیت و اقدامات بسیاری را داشته که در این میان می توان به برخورد و مقابله با محتکران اشاره نمود، بیان داشت: از ابتدای امسال تا به امروز بیش از یک میلیون ماسک و بیش از 21 میلیون دستکش که توسط بعضی افراد فرصت طلب احتکار شده بود، کشف شده است.

وی با اشاره به اینکه نباید فراموش کرد که انسان ها همگی اعضای یک پیکر هستند که جا دارد که در شرایط مختلف به خصوص در مواقع سخت و مشکل حمایت از یکدیگر داشته باشند، عنوان داشت: متأسفانه بعضی از این شرایط سو استفاده نموده و به دنبال کسب منافع خود هستند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران عظیم با تاکید بر اینکه پلیس به عنوان حافظ امنیت و آسایش جامعه مجاهدانه و با هوشیاری در صحنه حضور دارد، گفت: در این شرایط 258 نفر که اقدام به احتکار مواد و لوازم مورد احتیاج این شرایط (ماسک، دستکش و …) نموده بودند، دستگیر شدند.

سردار هداوند با اشاره به کشف 10 هزار طاقه پارچه ساختن ماسک، عنوان داشت: از ابتدای سال حدود 122 هزار لیتر الکل و مواد ضد عفونی کننده و 10 هزار و 927 عدد ژل و اسپری ضد عفونی کننده کشف شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کشف بیش از 22 میلیون ماسک و دستکش در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف بیش از 22 میلیون ماسک و دستکش در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید