کلوپ: فکر کنیم گروه مان سخت است، همین الان حذف گردیده ایم

به گزارش وبلاگ کابینت، لیورپول در سید سوم رقابت ها باعث شد که احتمال سخت شدن قرعه این تیم در مرحله گروهی بالا برود و همین اتفاق هم افتاد. با این حال یورگن کلوپ می گوید نگران قرعه تیمش نیست.

کلوپ: فکر کنیم گروه مان سخت است، همین الان حذف گردیده ایم

به گزارش وبلاگ کابینت ، قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپای فصل 19-2018 برای لیورپولی ها چندان خوش یمن نبود و آنها در گروهی سخت قرار دریافتد که رقبای شان پاری سن ژرمن، ناپولی و ستاره سرخ بلگراد است. قرار دریافت لیورپول در سید سوم رقابت ها باعث شد که احتمال سخت شدن قرعه این تیم در مرحله گروهی بالا برود و همین اتفاق هم افتاد. با این حال یورگن کلوپ می گوید نگران قرعه تیمش نیست و به مردانش هم هشدار داد اگر فکر نمایند صعودشان از مرحله گروهی سخت خواهد بود از همین حالا باید خودشان را حذف گردیده بدانند.

سرمربی آلمانی قرمزپوشان مرسی ساید در پاسخ به این سوال که آیا درست است بگوییم هیچ تیمی دوست نداشت با لیورپول همگروه گردد، گفت: قطعاً. مطمئنا زمانی که شما در گروهی با حضور پاری سن ژرمن و ناپولی قرار می گیرید که دو تیم طراز اول هستند، نمی خواهید که لیورپول تیم سوم گردد. این بهترین راهی است که می توان اوضاع را توصیف کرد و خیلی نباید به آن فکر کرد. اگر شما زیادی به سخت بودن این گروه فکر کنید، از همین حالا حذف گردیده اید. اگر فکر کنید که صعودتان خیلی سخت خواهد بود از همین الان کارتان تمام است. ما اما چنین طرز تفکری نداریم. ما بازی های مان را انجام می دهیم و تیمی جنگنده خواهیم بود. این چیزی است که باید از آن مطمئن باشیم، همین.

حالا که لیورپول رقبایش را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان شناخته است، کلوپ می گوید تیمش می تواند برنامه آماده سازی خود برای این رقابت ها که ماه آینده آغاز می گردد را آغاز کند. لیورپول اخیراً با ناپولی تحت راهنمایی کارلو آنچلوتی یک بازی دوستانه انجام داده و این تیم را در اردوی پیش فصل در دوبلین با نتیجه 5 بر صفر شکست داد. کلوپ اما سال 2013 به عنوان سرمربی دورتموند هم مصاف با ناپولی را تجربه کرد و همان سال بود که به خاطر درگیری لفظی شدیدش با داور چهارم یک جلسه محروم شد.

کلوپ ادامه داد: راستش را بخواهید این گروهی نبود که دوست داشته باشم در آن قرار بگیریم. من انتظار یک گروه سخت را داشتم و ما هم الان یک گروه سخت داریم و لیگ قهرمانان یعنی همین. PSG یکی از مهیج ترین تیم های حال حاضر دنیاست و من فکر می کنم که هدف آنها بردن لیگ قهرمانان است. پس با این تیم دو بازی جالب خواهیم داشت. ناپولی را هم ما در اردوی پیش فصل شکست دادیم اما اصلا نیازی به گفتن نیست که داستان دو بازی بعدی مان مقابل این تیم با آن بازی کاملاً فرق خواهد داشت. بازی ستاره سرخ را هم شب گذشته تماشا کردم و آنها هم ورزشگاهی دارند که جو آن برای ما بسیار بسیار پرتنش خواهد بود و من از این بابت مطمئنم. اوضاع همین است و من مشکلی ندارم. برویم جلو و ببینیم چه می گردد.

منبع: ایران ورزشی

به "کلوپ: فکر کنیم گروه مان سخت است، همین الان حذف گردیده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: فکر کنیم گروه مان سخت است، همین الان حذف گردیده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید