یاری به سیل زدگان با تبلیغ روی ساک دستی های پارچه ای

با تبلیغ روی ساک دستی های پارچه ای چگونه می توانیم به سیل زدگان یاری نموده و در ساخت سیل بندها نیز سهیم باشیم؟

یاری به سیل زدگان با تبلیغ روی ساک دستی های پارچه ای

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام الوبگ، بارش های ابتدای سال 98 علاوه بر آن که نعمت ارزشمند آب را به سرزمین مان هدیه داد، متأسفانه در بخش هایی از کشور همانند استان گلستان شهرستان آق قلا، استان لرستان شهر خرم آباد، پل دختر و معمولان و استان خوزستان موجب راه افتادن سیل و باعث خرابی های بسیاری شد.

در زمان وقوع سیل مهم ترین دغدغه برای کسانی که در معرض سیل قرار می گیرند جلوگیری از ورود آب به حریم شخصی (محل سکونت) و زمین کشاورزی ایشان می باشد. ولیکن بعد از فروکش کردن سیل، سیل زدگان نیازمند برطرف نیازهای فوری نظیر وسایل بهداشتی، خوراکی، پوشاک و … هستند؛ اما راه حل ما برای پیشگیری و همچنین بعد از وقوع سیل چیست؟

چگونه می توان با ساک دستی های تبلیغاتی پارچه ای به سیل زدگان کشورمان یاری کنیم؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید با ساک های دستی تبلیغاتی پارچه ای و پارچه های بی بافت آشنا باشیم. به صورت خلاصه ساک های دستی تبلیغاتی پارچه ای، ساک هایی هستند که از منسوجات بی بافت فراوری می شوند. منسوجات بی بافت منسوجاتی هستند که دوخته یا بافته نمی شوند و عمدتاً از مواد پتروشیمی (قابل بازیافت) فراوری می شوند.

به دلیل آن که فرآیند فراوری منسوجات بی بافت یک فرآیند مهندسی قابل طراحی است می توان به این منسوجات خواص و کارآیی های خاصی نظیر ضد آب بودن را اضافه نمود.

ضد آب بودن پارچه های بی بافت به ما این امکان را می دهد که با بهره گیری از این خاصیت، ساک های دستی ضدآبی را فراوری کنیم که در مواقعی نظیر سیل بسیار به کار می آیند.

امروزه از این خاصیت منسوجات بی بافت در ساخت کانال های آب و همچنین زهکشی ها نیز استفاده می گردد؛ بنابراین با توجه به مشخصات بالا علاوه بر اینکه ساک دستی ها می توانند در تقسیم یاری های مردمی و حمل ونقل آن استفاده شوند همچنین می توانند با توجه به قابلیت ضد آب بودنشان برای ساخت سیل بندها هم مورداستفاده قرار بگیرند.

با ترکیب ساک های دستی ضد آب که قابلیت تبدیل به کیسه های ضد آب شنی در برابر سیل را دارند و نیز امکان چاپ روی آن ها، علاوه بر یاری به سیل زدگان می توانید یک کمپین تبلیغاتی قوی برای کسب وکار خود راه بیاندازید که این ایده بسیار نوآورانه می باشد.

الوبگ فراوری کننده صنعتی ساک های دستی تبلیغاتی پارچه ای، امکان فراوری ساک های پارچه ای ضد آب را برای آن دسته از کسب وکارهایی که علاقه مند به مشارکت و یاری رسانی به سیل زدگان هستند فراهم آورده است.

ازاین رو از شما دعوت می کنیم برای مشاوره رایگان و خرید این نوع از ساک های دستی تبلیغاتی با واحد فروش الوبگ تماس حاصل فرمائید.

انتهای رپرتاژ خبری

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یاری به سیل زدگان با تبلیغ روی ساک دستی های پارچه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری به سیل زدگان با تبلیغ روی ساک دستی های پارچه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید