کولاکوویچ: یاد گرفتیم به همه حریفان احترام بگذاریم

به گزارش وبلاگ کابینت، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از بازی مقابل پرتغال یاد گرفتیم به همه حریفان خود در لیگ ملتها احترام بگذاریم.

کولاکوویچ: یاد گرفتیم به همه حریفان احترام بگذاریم

به گزارش وبلاگ کابینت، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری بعد از بازی مقابل پرتغال گفت: ابتدا از همه مردم اردبیل تشکر می کنم و باید بگویم بازی سخت بود و برد ارزشمندی به دست آوردیم. به تیم پرتغال هم تبریک می گویم که در ست اول و دوم بسیار خوب بودند و حتی بعضی فکر می کردند این تیم پیروز بازی خواهد شد.

او اضافه کرد: در بعضی مناطق زمین روز خوبی نداشتیم اما خوشحالم با فزونی این دیدار را پشت سر گذاشتیم. به همه حریفان احترام می گذاریم و با تمام توان مقابل آنها بازی می کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

او در خصوص استفاده از علی اصغر مجرد گفت: در کل این را باید بگویم که علی اصغر مجرد بازیکن خوبی است اما ما امیر غفور را هم احتیاج خواهیم داشت که در بازی های بعد از او استفاده کنیم. احتیاج داشتیم پیروز از زمین خارج شویم و به همین دلیل من فکر می کنم بازیکنان با تجربه برای کسب پیروزی در انتهای بازی احتیاج هستند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره ادامه همکاری با نوید مشجری نیز گفت: او مدت زیادی است که در تیم العربی قطر حضور دارد اما نوید از کادرفنی (آنالیزور) ما است و در ادامه از او استفاده خواهیم کرد.

کولاکوویچ درباره بازی برابر استرالیا نیز گفت: استرالیا در رتبه بالای جدول قرار ندارد اما آنها همواره حریف سختی برای حریفان بوده اند. آنها کم پیروز شده اند اما بازی امروز به ما یاد داد که به همه حریفان احترام بگذاریم. فردا باید بهتر از امروز بازی کنیم و الان به دو برد احتیاج داریم تا به شیکاگو برسیم، ما برای تفریح به شیکاگو نمی رویم و قطعاً برای موفقیت می رویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کولاکوویچ: یاد گرفتیم به همه حریفان احترام بگذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: یاد گرفتیم به همه حریفان احترام بگذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید