یوبی سافت سرویس اشتراک UPlay

به گزارش وبلاگ کابینت، به نظر می رسد که همه شرکت های بزرگ بازی سازی علاقه مند به ورود به تجارت سرویس های اشتراکی شده اند. بعد از EA با سرویس های EA Access و EA Origin، و مایکروسافت با Xbox Game Pass - اجازه دهید سرویس های کم اهمیت تر را درز بگیریم - حالا یوبی سافت با سرویس اشتراک UPlay+ به میدان آمده است.

یوبی سافت سرویس اشتراک UPlay

یوبی سافت در کنفرانس خود در E3 2019 از این سرویس اشتراکی رونمایی کرد. این سرویس بسیار شبیه به سرویس های مایکروسافت و EA خواهد بود، و شما در ازای پرداخت مبلغ ماهانه مشخصی، به بیش از صد عنوان - از جمله عناوین جدید - به همراه همه بسته های الحاقی آنها دسترسی خواهید داشت. علاوه بر آن، مشترکان خود به خود به همه عرضه های پیش از موعد و بتای یوبی سافت هم دسترسی پیدا می کنند. طبق گفته یوبی سافت، مشترکین می توانند بازی ها را مستقیما روی کامپیوتر خود دانلود نموده، بدون نگرانی از اتصال به اینترنت از بازی کردن لذت ببرند.

هزینه اشتراک UPlay+ ماهانه 15 دلار خواهد بود که در قیاس با سرویس های مایکروسافت (10 دلار) و الکترونیک آرتز (5 دلار) گران تر است. در نقطه مقابل اما، این سرویس به عنوان بخشی از همکاری دو جانبه گوگل و یوبی سافت، به سرویس استیدیا خواهد آمد. البته در صورتیکه بخواهید بازی های UPlay+ را به وسیله استیدیا استریم کنید، مجبورید که حق اشتراک هر دو شرکت را جداگانه پرداخت نمایید.

طبق اعلام شرکت یوبی سافت این سرویس در روز سوم سپتامبر 2019 شروع به کار خواهد نمود، و کسانیکه از امروز تا پانزدهم آگوست ثبت نام کنند، از سوم تا سی ام سپتامبر به این سرویس دسترسی رایگان خواهند داشت.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ

به "یوبی سافت سرویس اشتراک UPlay" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوبی سافت سرویس اشتراک UPlay"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید