یک واقعیت تلخ درباره برانکو به روایت روزنامه سعودی

به گزارش وبلاگ کابینت، روزنامه عربی البدع از یک واقعیت تلخ درباره برانکو سخن به میان آورد.

یک واقعیت تلخ درباره برانکو به روایت روزنامه سعودی

به گزارش وبلاگ کابینت، برانکو ایوانکوویچ بعد از سال های درخشانی که با پرسپولیس تجربه کرد تصمیم به جدایی از این تیم گرفت. برانکو با پرسپولیس بسیار خوب نتیجه گرفت و همین باعث شد تا در بین طرفداران این تیم هم از محبوبیت بالایی برخوردار باشد اما در نهایت او تصمیم به جدایی گرفت و راهی الاهلی عربستان شد.

الاهلی استقبال باشکوهی از برانکو داشت و برای او طرح موزاییکی هم درست کرد اما این حمایت خیلی زود به خاتمه رسید. حذف از لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال و تساوی در دیدار نخست برابر العداله در لیگ عربستان باعث شد تا انتقادها خیلی سریع از برانکو شروع گردد.

اکنون روزنامه البدع عربستان از یک واقعیت تلخ درباره برانکو سخن به میان آورد و نوشت: رئیس باشگاه الاهلی تنها بعد از سه دیدار به اخراج برانکو فکر کرد اما در نهایت تصمیم گرفت که یک بازی دیگر به او فرصت دهد. بازی چهارم برای برانکو خوب به خاتمه رسید و الاهلی توانست برابر الاتفاق با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد تا فعلا اخراج برانکو منتفی گردد.

سرمربی سابق پرسپولیس با هر نتیجه ای که به دست می آورد توسط طرفداران این تیم تشویق می شد اما او در الاهلی عربستان شرایط بسیار سختی دارد و حتی برخی از رسانه های عربستان هم به دنبال سفر برانکو به چین نوشتند که او خیلی زود از حضور در الاهلی خسته شده و شاید به عربستان برنگردد.

البته برانکو چنین چیزی را رد کرد اما آنچه که روشن است این است که مدیران الاهلی اصلا صبر و حوصله لازم را ندارند و با وجود قرارداد دو ساله با برانکو ممکن است که بعد از یک شکست و یا تساوی ناامید نماینده دیگر او را از کار برکنار نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یک واقعیت تلخ درباره برانکو به روایت روزنامه سعودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک واقعیت تلخ درباره برانکو به روایت روزنامه سعودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید